Loopkalender TotalEnergies Running Club - Antwerp Platform
Wedstrijd Locatie Type URL
- - - 2024 - - - Versie 11/06/2024






Nieuwjaarsrun - 7/01/2024 Linkeroever Stratenloop https://www.sportsites.be/loopwedstrijden/antwerpen/nieuwjaarsrunantwerpen.php
Trail De Schorre - 7/01/2024 Boom Trail Run https://www.passionforsports.eu/nl-traildeschorre?count=1
Pannenkoekenbak voor Kom op tegen Kanker - 10/01/2024 TERA-Elektriekers Goed Doel
Winterjogging - 14/01/2024 Deinze Stratenloop https://www.acdeinze.be/
Blue Run Day - 15/01/2024 Overal Loopevent https://www.komoptegenkanker.be/blog/loop-mee-tijdens-blue-runday
First Light Marathon - 20/01/2024 Kia Ora - NZ Natuurloop https://first-light-marathon.com/
Bostrail Aalter - 21/01/2024 Aalter Trail Run https://www.marathonandmore.be/
Brussels Nature Run - 21/01/2024 Jette Natuurloop https://brusselsnaturerun.be/nl/
Natuurloop Lier - 27/01/2024 Lier Natuurloop https://natuurlopenvanlier.be/
Antwerp Park Miles - 28/01/2024 Deurne Natuurloop baloiseantwerpparkmiles.be
Airworld Trailrun - 4/02/2024 Bornem Trail Run https://www.airworld.be/
Fluo Nightrun Brecht - 24/02/2024 Brecht Fun Run https://www.maspoeshop.be/kalender/running/nightruns/fluo-nightrun-brecht
Natuurloop Lier - 24/02/2024 Lier Natuurloop https://natuurlopenvanlier.be/
Brasschaat Natuur Classic - 24/02/2024 Brasschaat Natuurloop bn-classic.be
Druivenmarathon - 25/02/2024 Tervuren Trail Run https://www.trailrun.be/druiven-marathon/
Nationaal Park Marathon - 25/02/2024 Maasmechelen Trail Run nationaalparkmarathon.be/nl/
Offroad Bilzen - 25/02/2024 Bilzen Trail Run https://vandersanden-limburgruns.be/offroad-bilzen/
Duatlon Hofstade - 25/02/2024 Hofstade Duathlon https://triatlonmechelen.be/winterduatlon/
Marathon van Kruibeke - 2/03/2024 Kruibeke Natuurloop https://www.keeponrunning.be/events/marathon-van-kruibeke/
Trail Westmalle - 3/03/2024 Westmalle Trail Run https://www.passionforsports.eu/nl-trailwestmalle?tracking_marketing=64df1ad442184
Spa-Francorchamps Run - 9/03/2024 Spa-Francorchamps Stratenloop https://hardloop.events/spa-francorchamps-run/
Gent Marathon - 10/03/2024 Gent Stratenloop https://www.keeponrunning.be/events/runnerslab-halve-marathon-gent/
Crossduatlon Retie - 10/03/2024 Retie Duathlon http://www.crossduatlonretie.be/
100km Run - Kom Op Tegen Kanker - 17/03/2024 Halle Clubactiviteit - TRC www.100kmrun.be/team/total-running-club
VijverRun33 - 17/03/2024 Heusden-Zolder Trail Run https://www.heusden-zolder.be/vijverrun
Halve Marathon Turnhout - 17/03/2024 Turnhout Natuurloop https://www.taxantria.be/events/halve-marathon/
Urban Run Malle - 17/03/2024 Westmalle Stratenloop https://www.uitinvlaanderen.be/agenda/e/een-urban-run-doorheen-westmalle/6a5be17d-d724-4dcc-9b3f-e70d1062bc82
Natuurloop Lier - 23/03/2024 Lier Natuurloop https://natuurlopenvanlier.be/
Cretes de Spa - 23/03/2024 Spa Trail Run https://running.be/events/cretes-de-spa/
Firefighter Mountain Trail - 24/3/2024 Beringen Natuurloop https://www.zuidwestlimburg.be/nieuws/firefighter-mountain-trail
Sofico Gent Marathon - 24/03/2024 Gent Stratenloop soficogentmarathon.com
Xterra Malta - 6-7/04/2024 Malta Triatlon https://www.xterraplanet.com/event/xterra-malta
Marathon Parijs - 7/04/2024 Parijs - F Stratenloop https://www.schneiderelectricparismarathon.com/en/
European Championships - 12-13/04/2024 Brussel-Leuven Stratenloop https://brusselsleuven2025.com/
Rivierenland Run - 14/04/2024 Willebroek Natuurloop https://www.keeponrunning.be/events/rivierenland-run-walk/
Sahara City Run - 14/04/2024 Lommel Natuurloop https://www.saharacityrun.be/
Antwerp 10 Miles - 21/04/2024 - Gesponsord door TotalEnergies Antwerpen Stratenloop Meer info zie WAT
London Marathon - 21/04/2024 Londen - UK Stratenloop https://www.tcslondonmarathon.com/
Knokke Run - 1/05/2024 Knokke Stratenloop https://running.be/events/engie-knokke-run-2/
Stroomloop - 4/05/2024 Vilvoorde Natuurloop https://www.keeponrunning.be/events/stroomloop/
Great Breweries Marathon - 25km - 17km - 5/05/2024 Puurs Stratenloop https://greatbreweriesmarathon.be/nl/
Genk Loopt - 5/05/2024 Genk Natuurloop https://running.be/events/genk-loopt-2/
Wings for Life - 5/05/2024 Geel Stratenloop https://apprungeel.be/lopen
Abdijentocht - 9/05/2024 Averbode Natuurloop https://abdijentocht.be/
1000KM - Kom Op Tegen kanker - 9 - 12/05/2024 Mechelen Clubactiviteit - TRC www.1000km.be
Mariënloop Brogloon - 11/05/2024 Borgloon Natuurloop https://www.marienloop.be/
Dwars door Brugge - 12/05/2024 Brugge Stratenloop https://running.be/events/engie-dwars-door-brugge-2/
Great Wall Marathon - 18/05/2024 China Stratenloop https://great-wall-marathon.com/
Front Memorial Trail - 18/05/2024 Diksmuide Trail Run https://www.belgianfrontmemorialtrail.be/
Stadsloop Gent - 26/05/2024 Gent Stratenloop https://engiestadsloopgent.be/nl/
Stratenloop Hoogstraten - 29/05/2024 Hoogstraten Stratenloop https://www.hoogstraten.be/stratenloop
Zomerfestival - 1/06/2024
Clubactiviteit - TA-Club Meer info zie WAT
Heuvelland Entre deux monts wine trail - 2/06/2024 Heuvelland Natuurloop https://www.passionforsports.eu/nl-heuvelland-edm-wine-trail?count=1
Bosloop - 28/07/2024 Tessenderlo Natuurloop https://www.debosvrienden.be/
Boslandtrail - 24/08/2024 Lommel Trail Run https://www.keeponrunning.be/events/boslandtrail/
Schootse Parochiejogging - 7/09/2024 Tessenderlo Stratenloop https://sites.google.com/view/schootsejoggingclub/homepage
Ironman 70.3 - 8/09/2024 Knokke Swin Bike Run https://www.ironman.com/im703-knokke-heist
Groene halve marathon - 9/09/2024 Hamont-Achel Stratenloop https://www.groenehalvemarathon.be/
Wildstrubel - 13-15/09/2024 Oberland - CH Trail Run https://wildstrubel.utmb.world/
ABSoluut Gent 10 Mijl - 15/09/2024 Gent Stratenloop https://www.absoluutgent10mijl.be/
In Flanders Fields Marathon - 15/09/2024 Diksmuide Stratenloop https://marathons.be/
Ambiorix Run - 22/09/2024 Tongeren Natuurloop https://www.ambiorixrun.be/
Lyon Marathon - 6/10/2024 Lyon - Fr Stratenloop https://www.runinlyon.com/fr
Great Bruges Marathon - 6/10/2024 Brugge Stratenloop https://greatbrugesmarathon.be/nl/
Zilvermeertrail - 13/10/2024 Lmol Trail Run https://www.zilvermeerrun.be/
Kermisloop Putte Grens - 14/10/2024 Putte-Kapellen Stratenloop https://kermisloop.be/
Ekiden Brussel - 19/10/2024 Brussel Aflossingsmarathon https://brusselsekiden.be/nl/
TCS Amsterdam Marathon - 20/10/2024 Amsterdam - NL Stratenloop https://www.tcsamsterdammarathon.nl/
Antwerp Marathon - 20/10/2024 Antwerpen Stratenloop https://antwerpmarathon.com/nl/
Trail du Grand Ballon - 27-28/10/2024 Le Markstein - F Trail Run https://www.grandballon.eu/nl/trail-du-grand-ballon/
Brussels Airport Marathon - 3/11/2024 Brussel Stratenloop https://brusselsairportmarathon.be/nl/
Lyon SaintéSprint - 30/11/2024 Lyon - Fr Stratenloop https://www.saintelyon.com/epreuve/la-saintesprint/
Hel van Kasterlee - 22/12/2024 Kasterlee Duathlon https://dehelvankasterlee.be/




- - - 2025 - - -






100km Run - Kom Op Tegen Kanker - 16/03/2025 Boom Clubactiviteit - TRC www.de100kmrun.be/team/totalenergies-running-club
European Running Championships -12-13/04/2025 Brussel Stratenloop https://europeanrunningchampionships.com/
Antwerp 10 Miles - 27/04/2025 - Gesponsord door TotalEnergies Antwerpen Stratenloop




- - - Algemene info - - -


Meer clubinfo > www.totalrunningclub.be

www.totalrunningclub.be
Meer loopwedstrijden op > www.loopkalender.be

www.loopkalender.be
Meer loopwedstrijden op > www.running.be

www.running.be
Meer loopwedstrijden op > www.gorunning.be

www.gorunning.be
Meer trails & triathlons op > www.passionforsports.eu

www.passionforsports.eu
Extratrails in de Ardennen

extratrail.com