Loopkalender Total Running Club
Wedstrijdgroepsnaam Plaats Type_loop URL
Laatste update: 13/03/2019

-




2 0 1 9


J A N U A R I - 2019

-
Natura Run Hageland - 6/01/2019 Leuven Natuurloop www.sportevents.eu/naturarun/nl/naturarun-hageland
Pannenkoekenbak voor Kom op tegen Kanker - 9/01/2019 TRA-Elektriekers Goed Doel
Sint-Elooicross - 12/01/2019 Wommelgem Natuurloop kavvv-atletiek.eu/home.htm
Lopen voor beginners - 12/01/2019 Stabroek Start To Run https://www.facebook.com/events/1261393970665288/
Trail De Schorre - 13/01/2019 Boom Trail Run www.sportevents.eu/nl/portfolios/trail-de-schorre
Bos-Trails - 19/01/2019 Aalter Trail Run http://bostrails.blogspot.com/
Triamo Natuurloop - 20/01/2019 Balen Natuurloop www.triamo.be
Geitencross - 20/01/2019 Wilrijk Stratenloop kavvv-atletiek.eu/home.htm
Cross Rijkevorsel - 26/01/2019 Rijkevorsel Veldcross www.ack.be/wedstrijd/cross-rijkevorsel-2/
Natuurloop Lier - 26/01/2019 Lier Natuurloop www.natuurlopenvanlier.be/
Trail des Fantômes - La Roche - 27/01/2019 La Roche-en-Ardenne Trail Run www.sportevents.eu/trailrunseries/nl/trail-des-fantomes-winter-edition



-
F E B R U A R I - 2019


Brasschaat Natuur Classic - 2/02/2019 Brasschaat Natuurloop bn-classic.be
Trail et Jogging de Bosquetia - 10/02/2019 Frameries Trail Run www.trailbosquetia.be/
Valentijnsrun - 10/02/2019 Deurne Stratenloop antwerpathletics.be
Clubloop + ijsberenduik - Boom - 10/02/2019 Boom Clubloop
Drielandenpunttrail - 10/02/2019 Vaals - NL Trail Run www.sportevents.eu/trailrunseries/nl/drielandenpunttrail
Crossduathlon Etten-Leur - 10/02/2019 Etten-Leur Duathlon Run-Bike-Run www.crossduathlonetten-leur.nl
Memorial Bob De Witte Loop - 10/02/2019 Gooreind Stratenloop www.gav.be/gav-nieuws/tiende-memorial-bob-de-witte-brunchloop
Wafel-Truffel verkoop Kom op tegen Kanker - 15/02/2019 tot 1/03/2019 Total Antwerpen Clubactiviteit www.100kmrun.be/team/total-running-club
Natuurloop Lier - 16/02/2019 Lier Natuurloop www.natuurlopenvanlier.be/
Stercross van WALO - 16/02/2019 Sint-Niklaas Stratenloop guyvandamme.weebly.com/
Chiro Viersel Loop - 17/02/2019 Zandhoven Stratenloop www.facebook.com/events/1309004905906295/?ti=cl
Hertentrail - 17/02/2019 Fallais Trail Run www.sites.google.com/view/hesbytrailnewnl/de-herten-trail
Trail de bosses - 23/02/2019 Braine le comte Trail Run www.amstramtrail.blogspot.be/
Memorial Jos De Borger - 23/02/2019 Schoten Veldcross www.schoten-atletiek.be/
Enclusatrail - 24/02/2019 Kluisbergen Trail Run www.sportevents.eu/trailrunseries/nl/enclusa-trail
Watertoren natuurloop - 24/02/2019 Berendrecht Natuurloop www.lopersgroepputte.be
Off Road Duathlon Berendrecht - 24/02/2019 Berendrecht Duathlon Run-Bike-Run www.lopersgroepputte.be



-
M A A R T - 2019


ZooRun - 3/03/2019 Olmen Natuurloop www.olmensezoo.be/events/zoo-run-natuurloop
Gent Trail - 3/03/2019 Gent Trail Run www.wearerunning.be
Natura Run Westmalle - 3/03/2019 Westmalle Natuurloop www.sportevents.eu/naturarun/nl/naturarun-westmalle
Crossduathlon Retie - 10/03/2019 Retie Duathlon Run-Bike-Run www.crossduatlonretie.be
Paris Half Marathon - 10/03/2019 Parijs - F Stratenloop www.sportstoursinternational.co.uk/events/paris-half-marathon/
10 Miles de Charleroi - 10/03/2019 Charleroi Stratenloop www.sport.be/runningtour/nl/
Trail Malmedy - 16/03/2019 Malmedy Trail Run extratrail.com/nl/trailrunning-in-malmedy/
Antwerp Urban Trail - 17/03/2019 Antwerpen Urban Trail www.wearerunning.be
Ooievaarstrail - 17/03/2019 Goirle - Nl Trail Run www.ooievaarstrail.nl
Giganten Trail - 17/03/2019 Bergen-Op-Zoom - NL Trail Run www.teamnnn.nl
Zwinstedenloop - 17/03/2019 Sluis - NL Stratenloop www.zwinstedenloop.nl
Trail Chimay - 17/03/2019 Chimay Trail Run www.ville-de-chimay.be/decouvrir-chimay/tourisme/foretdupaysdechimay/noctambule
North C Trail - 17/03/2019 Koksijde Trail Run www.sportevents.eu/trailrunseries/fr/northctrail
Team Trail - 23/03/2019 La Roche-en-Ardenne Trail Run www.sportevents.eu/trailrunseries/nl/teamtrail
Pito Loop - 23/03/2019 Stabroek Stratenloop kavvv-atletiek.eu/home.htm
The Team Trail La Roche-en-Ardenne - 23/03/2019 La Roche-en-Ardenne Trail Run www.sportevents.eu/trailrunseries/nl/teamtrail/
100km Run - Kom Op Tegen Kanker - 24/03/2019 Wilrijk Clubactiviteit www.100kmrun.be/team/total-running-club
Grand Raid Nisramont - 24/03/2019 Nisramont Trail Run www.sportevents.eu/trinatura/nl/grand-raid-nisramont
Dwars door Dendermonde - 24/03/2019 Dendermonde Stratenloop www.sport.be/runningtour/nl/
Natuurloop Lier - 30/03/2019 Lier Natuurloop www.natuurlopenvanlier.be/
Cretes de Spa - 30/03/2019 Spa Trail Run www.wearerunning.be
Natuurloop Tessenderlo - 31/03/2019 Tessenderlo Natuurloop www.evensi.be/kwb-natuurloop-st-barbarazaal-molenhoeven-40-tessenderlo-berg/290271231
Brussels 10 Miles - 31/03/2019 Brussel Stratenloop www.wearerunning.be
Gent Urban Trail - 31/03/2019 Gent Urban Trail www.wearerunning.be
Bosloop van Brecht - 31/03/2019 Sint-Job-In-'t-Goor Natuurloop www.bosloopbrecht.be



-
A P R I L - 2019


Trails au fil du Bocq - 60/04/2019 Evrehailles Trail Run www.bailrun.net/
Marathon Rotterdam - 07/04/2019 Rotterdam Stratenloop www.nnmarathonrotterdam.nl
North Sea Port Run Gent - 14/04/2019 Gent Stratenloop www.wearerunning.be
Natura Run Hoeilaart -14/04/2019 Hoeilaart Natuurloop www.sportevents.eu/naturarun/nl/naturarun-hoeilaart
Nature Urban Trail - 14/04/2019 Borgloon Natuurloop www.facebook.com/loonsejoggingclub/
Mollenjogging - 14/04/2019 Poederlee Natuurloop pcmollenhof.be/mollenjogging
Avaloop - 20/04/2019 Buggenhout Stratenloop www.avalon-vzw.be
Vijfkerkenloop - 27/04/2019 Wortegem-Petegem Stratenloop www.vijfkerkenloop.be
La Bouillonnante - 27/04/2019 Bouillon Trail Run www.la-bouillonnante.org
Bosloop Leopoldsbrug - 28/04/2019 Leopoldsburg Natuurloop www.leopoldsbrug.be
Antwerp 10 Miles - 28/04/2019 Antwerpen Stratenloop www.sport.be/antwerp10miles/2018/nl
Polder 10 Miles - 28/04/2019 Zandvliet Stratenloop www.polder10miles.be



-
M E I - 2019


Knokke 10K - 01/05/2019 Knokke Stratenloop www.sport.be/runningtour/nl/
Dauwtrippels - 1/05/2019 Halle-Zoersel Natuurloop www.dauwtrippels.be
Impala Run - 4/05/2019 Bornem Natuurloop www.impalarunningteam.be
Impala Run - 5/05/2019 Bornem Natuurloop www.impalarunningteam.be
Spartacus Run - 5/05/2019 Boom Obstacle Run www.sport.be/spartacusrun/nl/
Amphiman Eau d'Heure - 11/05/2019 Lac de l’Eau d’Heure Swin Run amphiman.be/
Triathlon Bilzen - 12/05/2019 Bilzen Triatlon Swin-Bike-Run www.sportevents.eu/triathlonseries/nl/bilzen/
Great Breweries Marathon - 12/05/2019 Puurs Stratenloop www.wearerunning.be
Dwars door Brugge 12/05/2019 Brugge Stratenloop www.sport.be/runningtour/nl/
Ironman Pays D'Aix - 12/05/2019 Pays D'aix - FR Triatlon Swin-Bike-Run eu.ironman.com
Trail Esneux - 12/05/2019 Esneux Trail Run www.trailesneux.be/
Stadsloop De Gentenaar - 19/05/2019 Gent Stratenloop www.sport.be/runningtour/nl/
Trail La Grimace - 19/05/2019 Marche-en-Famenne Trail Run www.trailattitudefamennoise.be/event/trail-la-grimace-2019
20km door Brussel - 19/05/2019 Brussel Stratenloop www.20kmdebruxelles.be
10 Miles van Malle - 19/05/2019 Oostmalle Natuurloop www.10milesmalle.be
Kattenbos Trail Lommel -25/05/2019 Lommel Trail Run www.traillodge.be
Everest Marathon - 29/05/2019 Everest Base Camp - Nepal Trail Run www.everestmarathon.com
Abdijentocht Tongerlo - Averbode - 30/05/2019 Tongerlo-Averbode Natuurloop www.wearerunning.be



-
J U N I - 2019


Spitsbergen Marathon - 1/06/2019 Spitsbergen - NO Natuurloop spitsbergenmarathon.no
Break Out Run - 1/06/2019 Schaijk - NL Obstacle Run www.sport.be/spartacusseries/nl/
Natura Run Genk -2/06/2019 Genk Natuurloop www.sportevents.eu/naturarun/nl/naturarun-genk
Break Out Run - 2/06/2019 Schaijk - NL Obstacle Run www.sport.be/spartacusseries/nl/
Brabantse Wal - 2/06/2019 Hoogerheide Natuurloop debrabantsewalmarathon.nl
Meetria Triathlon - 2/06/2019 Meer Triatlon Swin-Bike-Run www.meetria.be/
Dwars door de kazerne - 7/06/2019 Grobbendonk Stratenloop www.29bataljonlogistiek.be/nl/dwars-door-de-kazerne
Kleipikersrun - 9/06/2019 Sint-Lenaerts Stratenloop www.kleipikkersrun.be
Silver Run - 9/06/2019 Antwerpen Trappenloop silverrun.be
After Work Trail - 13/06/2019 Kluisbergen Trail Run www.sportevents.eu/trailrunseries/nl/afterworktrail-de-kluisberg
Calestrail - 13/06/2019 Hotton Trail Run www.hotton.be/loisirs/tourisme/mes-evenements/calestrail-le-24-juin-21-km-et-13-km
Epic Trail 100 - 15/06/2019 Spa Trail Run www.sportevents.eu/epicseries/nl/epictrail
Epic Trail 50,27,10 - 16/06/2019 Spa Trail Run www.sportevents.eu/epicseries/nl/epictrail
Trail d'Orval - 22/06/2019 Orval Trail Run www.sportevents.eu/trailrunseries/nl/trail-orval-florenville
Brussels Urban Trail - 23/06/2019 Brussel Urban Trail www.brusselsurbantrail.be
Port of Antwerp Triathlon - 23/06/2019 Antwerpen Triatlon Swin-Bike-Run
Midzomernachtrun - 28/06/2019 Gent Nachtloop www.wearerunning.be
Montafon Arlberg Marathon - 29/06/2019 St. Anton am Arlberg - A Trail Run www.montafon.at/montafon-arlberg-marathon/de/programm
Kampse Fire Run - 30/06/2019 Leopoldsburg Natuurloop www.brandweerleopoldsburg.be/Home/Kampse_Fire_Run.html
Marathon du Mont-Blanc - 30/06/2019 Chamonix - F Stratenloop www.montblancmarathon.net/en/home



-
J U L I - 2019


Stelvio Ultra Trail - 6/07/2019 Sulden am Othler - I Trail Run ortlerskytrails.it/stelvio-ultra-trail/
Ortler Ronda Classic - 6/07/2019 Sulden am Othler - I Trail Run ortlerskytrails.it/ortler-ronda-classic/
Ortler Sky Marathon - 6/07/2019 Sulden am Othler - I Trail Run ortlerskytrails.it/ortler-sky-marathon/
Zermatt Marathon - 6/07/2019 Zermatt - CH Trail Run www.zermattmarathon.ch
The Classic (Tessenderlo) - 08/07/2019 Tessenderlo Stratenloop www.sport.be/runningtour/nl/
La Chouffe by Night - 13/07/2019 Houffalize Trail Run www.sportevents.eu/trailrunseries/nl/la-chouffe-trail
La Chouffe Trail - 14/07/2019 Houffalize Trail Run www.sportevents.eu/trailrunseries/nl/la-chouffe-trail
Scott Enduro Trail - 20/07/2019 Nisramont Trail Run www.sportevents.eu/trailrunseries/nl/scott-enduro-trail



-
A U G U S T U S - 2019


Triatlon De Bres - 3/08/2019 Rijkevorsel Triatlon Swin-Bike-Run debres.wixsite.com/triatlon
Spartacus Water - 11/08/2019 Averbode Obstacle Run www.sport.be/spartacuswater/nl/
Climbing for Life - 30/08/2019 Belfort - FR Trail Run www.sport.be/climbingforlife/vogezen/nl/parcours/running.html
Swimrun Belgium - 31/08/2019 Waimes Swim Run www.swimrunbelgium.be/
Dwars door Turnhout - 31/08/2019 Turnhout Stratenloop www.sport.be/runningtour/nl/
Mannekepistrail - 31/08/2019 Geraardsbergen Trail Run mannekenpistrail.be/wpp/info/practische-info/
Climbing for Life - 31/08/2019 Belfort - FR Trail Run www.sport.be/climbingforlife/vogezen/nl/parcours/running.html
Kruibeekse Polderloop - 31/08/2019 Kruibeke Stratenloop www.kruibeeksepolderloop.be



-
S E P T E M B E R - 2019


Les Crêtes Dorées de Run'Essence - 1/09/2019 Amay Trail Run www.courslaprovince.be/cretesdorees/jogging/informations
The Color Run - 1/09/2019 Brussel Fun Run www.sport.be/thecolorrun/
Memorial Van Damme - 6/09/2019 Brussel Loopevent www.memorialvandamme.be
Waterloop - 6/09/2019 Aarschot Natuurloop
Jungfrau Marathon - 7/09/2019 Interlaken - CH Trail Run www.jungfrau-marathon.ch
Familiefeest - 14/09/2019 - Clubactiviteit Meer info zie WAT
Spartacus Thor - 15/09/2019 Genk Obstacle Run www.wearerunning.be
Trail Briqvilleclassic 15/09/2019 Steendorp Trail Run www.briqvilleclassic.be/
Brussels Night Run - 21/09/2019 Brussel Nachtloop www.brusselsnightrun.be
Leuven Nature Trail - 22/09/2019 Leuven Trail Run www.wearerunning.be
Trail hautes fagnes - 28/09/2019 Xhoffraix Trail Run www.traildeshautesfagnes.be/nl/
Dwars door Mechelen - 29/09/2019 Mechelen Stratenloop www.sport.be/runningtour/nl/



-
O K T O B E R - 2019


Brussels Airport Marathon - 6/10/2019 Zaventem Stratenloop www.brusselsairportmarathon.be
Amphiman De Schorre - 6/10/2019 Boom Swin Run amphiman.be/
Dwars door Hasselt - 13/10/2019 Hasselt Stratenloop www.sport.be/runningtour/nl/
20km de Paris - 13/10/2019 Parijs - F Stratenloop www.20kmparis.com/
Marathon Eindhoven - 13/10/2019 Eindhoven - NL Stratenloop www.marathoneindhoven.nl/home
Acerta Brussels Ekiden - 19/10/2019 Brussel Aflossingsmarathon www.wearerunning.be
Great Bruges Marathon - 20/10/2019 Brugge Stratenloop www.wearerunning.be
Averbode Nature Trail - 27/10/2019 Averbode Trail Run www.wearerunning.be



-
N O V E M B E R - 2019


Havenland Nightrun - 2/11/2019 - Inschrijven via Total Beveren Nachtloop www.wearerunning.be
Havenland Run - 3/11/2019 - Inschrijven via Total Beveren Natuurloop www.wearerunning.be
Brugge Urban Trail - 10/11/2019 Brugge Urban Trail www.wearerunning.be
Bokrijkrun - 11/11/2019 Bokrijk Natuurloop www.bokrijkrun.be
Spartacus Koppenberg - 17/11/2019 Oudenaarde Obstacle Run www.sport.be/spartacuskoppenberg/splash/



-
D E C E M B E R - 2019


Midwinternachtrun Gent - 7/12/2019 Gent Nachtloop www.wearerunning.be
Mechelen Urban Trail - 14/12/2019 Mechelen Urban Trail www.wearerunning.be
Hel van Kasterlee - 22/12/2019 Kasterlee Duathlon Run-Bike-Run www.winterduathlonkasterlee.be



-
2020


Spitsbergen Marathon - 6/06/2020 Spitsbergen - NO Natuurloop spitsbergenmarathon.no
Bokrijkrun - 11/11/2020 Bokrijk Natuurloop www.bokrijkrun.be
Meer info:


Meer clubinfo > www.totalrunningclub.be - - www.totalrunningclub.be
Meer loopwedstrijden op > www.running.be - - www.running.be
Meer loopwedstrijden op > www.gorunning.be - - www.gorunning.be
Meer loopwedstrijden op > www.loopkalender.be - - www.loopkalender.be