Loopkalender Total Running Club
Wedstrijd Locatie Type URL
Laatste update: 13/08/2019

-




2 0 1 9


J A N U A R I - 2019

-
Natura Run Hageland - 6/01/2019 Leuven Natuurloop www.sportevents.eu/naturarun/nl/naturarun-hageland
Pannenkoekenbak voor Kom op tegen Kanker - 9/01/2019 TRA-Elektriekers Goed Doel
Lopen voor beginners - 12/01/2019 Stabroek Start To Run https://www.facebook.com/events/1261393970665288/
Sint-Elooicross - 12/01/2019 Wommelgem Natuurloop kavvv-atletiek.eu/home.htm
Trail De Schorre - 13/01/2019 Boom Trail Run www.sportevents.eu/nl/portfolios/trail-de-schorre
Bos-Trails - 19/01/2019 Aalter Trail Run http://bostrails.blogspot.com/
Geitencross - 20/01/2019 Wilrijk Stratenloop kavvv-atletiek.eu/home.htm
Triamo Natuurloop - 20/01/2019 Balen Natuurloop www.triamo.be
Cross Rijkevorsel - 26/01/2019 Rijkevorsel Veldcross www.ack.be/wedstrijd/cross-rijkevorsel-2/
Natuurloop Lier - 26/01/2019 Lier Natuurloop www.natuurlopenvanlier.be/
Trail des Fantômes - La Roche - 27/01/2019 La Roche-en-Ardenne Trail Run www.sportevents.eu/trailrunseries/nl/trail-des-fantomes-winter-edition



-
F E B R U A R I - 2019


Brasschaat Natuur Classic - 2/02/2019 Brasschaat Natuurloop bn-classic.be
Drielandenpunttrail - 10/02/2019 Vaals - NL Trail Run www.sportevents.eu/trailrunseries/nl/drielandenpunttrail
Memorial Bob De Witte Loop - 10/02/2019 Gooreind Stratenloop www.gav.be/gav-nieuws/tiende-memorial-bob-de-witte-brunchloop
Trail et Jogging de Bosquetia - 10/02/2019 Frameries Trail Run www.trailbosquetia.be/
Valentijnsrun - 10/02/2019 Deurne Stratenloop antwerpathletics.be
Clubloop + ijsberenduik - Boom - 10/02/2019 Boom Clubloop
Crossduathlon Etten-Leur - 10/02/2019 Etten-Leur Duathlon www.crossduathlonetten-leur.nl
Wafel-Truffel verkoop Kom op tegen Kanker - 15/02/2019 tot 1/03/2019 Total Antwerpen Clubactiviteit www.100kmrun.be/team/total-running-club
Stercross van WALO - 16/02/2019 Sint-Niklaas Stratenloop guyvandamme.weebly.com/
Natuurloop Lier - 16/02/2019 Lier Natuurloop www.natuurlopenvanlier.be/
Chiro Viersel Loop - 17/02/2019 Zandhoven Stratenloop www.facebook.com/events/1309004905906295/?ti=cl
Hertentrail - 17/02/2019 Fallais Trail Run www.sites.google.com/view/hesbytrailnewnl/de-herten-trail
Trail des bosses - 23/02/2019 Braine-le-Comte Trail Run www.amstramtrail.blogspot.be/
Memorial Jos De Borger - 23/02/2019 Schoten Veldcross www.schoten-atletiek.be/
Watertoren natuurloop - 24/02/2019 Berendrecht Natuurloop www.lopersgroepputte.be
Enclusatrail - 24/02/2019 Kluisbergen Trail Run www.sportevents.eu/trailrunseries/nl/enclusa-trail
Off Road Duathlon Berendrecht - 24/02/2019 Berendrecht Duathlon www.lopersgroepputte.be



-
M A A R T - 2019


ZooRun - 1/03/2019 Olmen Natuurloop www.olmensezoo.be/events/zoo-run-natuurloop
ZooRun - 3/03/2019 Olmen Natuurloop www.olmensezoo.be/events/zoo-run-natuurloop
Gent Trail - 3/03/2019 Gent Trail Run www.wearerunning.be
Natura Run Westmalle - 3/03/2019 Westmalle Natuurloop www.sportevents.eu/naturarun/nl/naturarun-westmalle
Paris Half Marathon - 10/03/2019 Parijs - F Stratenloop www.sportstoursinternational.co.uk/events/paris-half-marathon/
10 Miles de Charleroi - 10/03/2019 Charleroi Stratenloop www.sport.be/runningtour/nl/
Crossduathlon Retie - 10/03/2019 Retie Duathlon www.crossduatlonretie.be
Trail Malmedy - 16/03/2019 Malmedy Trail Run extratrail.com/nl/trailrunning-in-malmedy/
Zwinstedenloop - 17/03/2019 Sluis - NL Stratenloop www.zwinstedenloop.nl
Giganten Trail - 17/03/2019 Bergen-Op-Zoom - NL Trail Run www.teamnnn.nl
Trail Chimay - 17/03/2019 Chimay Trail Run www.ville-de-chimay.be/decouvrir-chimay/tourisme/foretdupaysdechimay/noctambule
Antwerp Urban Trail - 17/03/2019 Antwerpen Urban Trail www.wearerunning.be
Ooievaarstrail - 17/03/2019 Goirle - Nl Trail Run www.ooievaarstrail.nl
North C Trail - 17/03/2019 Koksijde Trail Run www.sportevents.eu/trailrunseries/fr/northctrail
Pito Loop - 23/03/2019 Stabroek Stratenloop kavvv-atletiek.eu/home.htm
Team Trail - 23/03/2019 La Roche-en-Ardenne Trail Run www.sportevents.eu/trailrunseries/nl/teamtrail
The Team Trail La Roche-en-Ardenne - 23/03/2019 La Roche-en-Ardenne Trail Run www.sportevents.eu/trailrunseries/nl/teamtrail/
100km Run - Kom Op Tegen Kanker - 24/03/2019 Wilrijk Clubactiviteit www.100kmrun.be/team/total-running-club
Dwars door Dendermonde - 24/03/2019 Dendermonde Stratenloop www.sport.be/runningtour/nl/
Grand Raid Nisramont - 24/03/2019 Nisramont Trail Run www.sportevents.eu/trinatura/nl/grand-raid-nisramont
Cretes de Spa - 30/03/2019 Spa Trail Run www.wearerunning.be
Lentejogging Reet - 30/03/2019 Reet Stratenloop www.kwbreet.be/lentejogging
Natuurloop Lier - 30/03/2019 Lier Natuurloop www.natuurlopenvanlier.be/
Natuurloop Tessenderlo - 31/03/2019 Tessenderlo Natuurloop www.evensi.be/kwb-natuurloop-st-barbarazaal-molenhoeven-40-tessenderlo-berg/290271231
Bosloop van Brecht - 31/03/2019 Sint-Job-In-'t-Goor Natuurloop www.bosloopbrecht.be
Brussels 10 Miles - 31/03/2019 Brussel Stratenloop www.wearerunning.be
Gent Urban Trail - 31/03/2019 Gent Urban Trail www.wearerunning.be



-
A P R I L - 2019


Trails au fil du Bocq - 60/04/2019 Evrehailles Trail Run www.bailrun.net/
Marathon Rotterdam - 07/04/2019 Rotterdam Stratenloop www.nnmarathonrotterdam.nl
Lentejogging - 12/04/2019 Ravels Natuurloop www.ravelsejoggingclub.be/lesson/lentejogging
North Sea Port Run Gent - 14/04/2019 Gent Stratenloop www.wearerunning.be
Mollenjogging - 14/04/2019 Poederlee Natuurloop pcmollenhof.be/mollenjogging
Nature Urban Trail - 14/04/2019 Borgloon Natuurloop www.facebook.com/loonsejoggingclub/
Natura Run Hoeilaart -14/04/2019 Hoeilaart Natuurloop www.sportevents.eu/naturarun/nl/naturarun-hoeilaart
Marathon des Sables - 5-15/04/2019 Marocco Trail Run marathondessables.com
Avaloop - 20/04/2019 Buggenhout Stratenloop www.avalon-vzw.be
La Bouillonnante - 27/04/2019 Bouillon Trail Run www.la-bouillonnante.org
Vijfkerkenloop - 27/04/2019 Wortegem-Petegem Stratenloop www.vijfkerkenloop.be
Bosloop Leopoldsbrug - 28/04/2019 Leopoldsburg Natuurloop www.leopoldsbrug.be
Antwerp 10 Miles - 28/04/2019 Antwerpen Stratenloop www.sport.be/antwerp10miles/2019/nl
Polder 10 Miles - 28/04/2019 Zandvliet Stratenloop www.polder10miles.be



-
M E I - 2019


Dauwtrippels - 1/05/2019 Halle-Zoersel Natuurloop www.dauwtrippels.be
Knokke 10K - 01/05/2019 Knokke Stratenloop www.sport.be/runningtour/nl/
Impala Run - 4/05/2019 Bornem Natuurloop www.impalarunningteam.be
Spartacus Run - 5/05/2019 Boom Obstacle Run www.sport.be/spartacusrun/nl/
Impala Run - 5/05/2019 Bornem Natuurloop www.impalarunningteam.be
Amphiman Eau d'Heure - 11/05/2019 Lac de l’Eau d’Heure Swin Run amphiman.be/
Genève Marathon - 12/05/2019 Genève - CH Stratenloop www.harmonygenevemarathon.com
Great Breweries Marathon - 12/05/2019 Puurs Stratenloop www.wearerunning.be
Dwars door Brugge 12/05/2019 Brugge Stratenloop www.sport.be/runningtour/nl/
Ironman Pays D'Aix - 12/05/2019 Pays D'aix - FR Triatlon eu.ironman.com
Trail Esneux - 12/05/2019 Esneux Trail Run www.trailesneux.be/
Triathlon Bilzen - 12/05/2019 Bilzen Triatlon www.sportevents.eu/triathlonseries/nl/bilzen/
Clara Fey Trail - 17/05/2019 Sint-Job-In-'t-Goor Natuurloop clarafey.be
Stratenloop Zandvliet - 17/05/2019 Zandvliet Stratenloop zandvlietsport.be
Rivierenhofloop - 18/05/2019 Deurne Natuurloop www.antwerpen.be
20km door Brussel - 19/05/2019 Brussel Stratenloop www.20kmdebruxelles.be
Trail La Grimace - 19/05/2019 Marche-en-Famenne Trail Run www.trailattitudefamennoise.be/event/trail-la-grimace-2019
Ros Beiaardtriatlon - 19/05/2019 Dendermonde Triatlon www.rosbeiaardtriatlon.be
10 Miles van Malle - 19/05/2019 Oostmalle Natuurloop www.10milesmalle.be
Stadsloop De Gentenaar - 19/05/2019 Gent Stratenloop www.sport.be/runningtour/nl/
Kattenbos Trail Lommel -25/05/2019 Lommel Trail Run www.traillodge.be
Acindjogging Wechelderzande - 29/05/2019 Wechelderzande Stratenloop www.kfcwechel.be
Everest Marathon - 29/05/2019 Everest Base Camp - Nepal Trail Run www.everestmarathon.com
Meylandtjogging - 30/05/2019 Zolder Natuurloop www.meylandt-jogging.be
Abdijentocht Tongerlo - Averbode - 30/05/2019 Tongerlo-Averbode Natuurloop www.wearerunning.be
1000km voor Kom op tegen Kanker - 30/05/2019 - 02/06/2019 Mechelen Clubactiviteit www.1000km.be



-
J U N I - 2019


Les Boucles Ardennaises - 1/06/2019 La Roche-en-Ardenne Trail Run www.lesboucles.be
Arctic Marathon - 1/06/2019 Spitsbergen - NO Natuurloop spitsbergenmarathon.no
Pallieterjogging - 01/06/2019 Lier Stratenloop www.pallieterjogging.be
Break Out Run - 1/06/2019 & 2/06/2019 Schaijk - NL Obstacle Run www.breakoutrun.nl
Unizo Obstacle Run - 1/06/2019 Deurne Obstacle Run www.unizoobstaclerun.be
Meetria Triathlon - 2/06/2019 Meer Triatlon www.meetria.be/
Natura Run Genk -2/06/2019 Genk Natuurloop www.sportevents.eu/naturarun/nl/naturarun-genk
Brabantse Wal - 2/06/2019 Hoogerheide Natuurloop debrabantsewalmarathon.nl
Dwars door de kazerne - 7/06/2019 Grobbendonk Stratenloop www.29bataljonlogistiek.be/nl/dwars-door-de-kazerne
Xterra Belgium - 8/06/2019 Jambes Swin Bike Run www.xterra-belgium.be
Sinksentrail - 8/06/2019 Kasterlee Trail Run www.marathonkasterlee.be
Kleipikkersrun - 9/06/2019 Sint-Lenaerts Stratenloop www.kleipikkersrun.be
Silver Run - 9/06/2019 Antwerpen Trappenloop silverrun.be
After Work Trail - 13/06/2019 Kluisbergen Trail Run www.sportevents.eu/trailrunseries/nl/afterworktrail-de-kluisberg
Calestrail - 13/06/2019 Hotton Trail Run www.hotton.be/loisirs/tourisme/mes-evenements/calestrail-le-24-juin-21-km-et-13-km
Stratenloop Weelde - 14/06/2019 Weelde Stratenloop www.ravelsejoggingclub.be/ravelse-wedstrijden/
Epic Trail 100 - 15/06/2019 Spa Trail Run www.sportevents.eu/epicseries/nl/epictrail
Epic Trail 50,27,10 - 16/06/2019 Spa Trail Run www.sportevents.eu/epicseries/nl/epictrail
Ossendrechtse Kermisloop - 21/06/2019 Ossendrecht - NL Stratenloop www.loslopers.nl
Avondjogging Lillo - 21/06/2019 Lillo Natuurloop www.noordrunners.be
Trail d'Orval - 22/06/2019 Orval Trail Run www.sportevents.eu/trailrunseries/nl/trail-orval-florenville
Halve Marathon Roosendaal - 23/06/2019 Roosendaal - NL Stratenloop www.halvemarathonroosendaal.nl
Brussels Urban Trail - 23/06/2019 Brussel Urban Trail www.brusselsurbantrail.be
Port of Antwerp Triathlon - 23/06/2019 Antwerpen Triatlon
Monikkenjogging - 23/06/2019 Zoersel Stratenloop www.monnikenjogging.be
Footrooms - Optimal Running - 26/06/2019 Antwerpen Workshop
Midzomernachtrun - 28/06/2019 Gent Nachtloop www.wearerunning.be
Montafon Arlberg Marathon - 29/06/2019 St. Anton am Arlberg - A Trail Run www.montafon.at/montafon-arlberg-marathon/de/programm
Kampse Fire Run - 30/06/2019 Leopoldsburg Natuurloop www.brandweerleopoldsburg.be/Home/Kampse_Fire_Run.html
Saapjens Marathon - 30/06/2019 Herzele

Marathon du Mont-Blanc - 30/06/2019 Chamonix - F Stratenloop www.montblancmarathon.net/en/home



-
J U L I - 2019


Ortler Ronda Classic - 6/07/2019 Sulden am Othler - I Trail Run ortlerskytrails.it/ortler-ronda-classic/
Ortler Sky Marathon - 6/07/2019 Sulden am Othler - I Trail Run ortlerskytrails.it/ortler-sky-marathon/
Stelvio Ultra Trail - 6/07/2019 Sulden am Othler - I Trail Run ortlerskytrails.it/stelvio-ultra-trail/
Zermatt Marathon - 6/07/2019 Zermatt - CH Trail Run www.zermattmarathon.ch
Survival Run Oostveld - 6/07/2019 Beernem Obstacle Run www.vzwtzwarteveld.be
The Classic (Tessenderlo) - 08/07/2019 Tessenderlo Stratenloop www.sport.be/runningtour/nl/
Mad'trail - 13-14/07/2019 Valmorel - FR Trail Run www.madtrail.com
La Chouffe by Night - 13/07/2019 Houffalize Trail Run www.sportevents.eu/trailrunseries/nl/la-chouffe-trail
La Chouffe Trail - 14/07/2019 Houffalize Trail Run www.sportevents.eu/trailrunseries/nl/la-chouffe-trail
Scott Enduro Trail - 20/07/2019 Nisramont Trail Run www.sportevents.eu/trailrunseries/nl/scott-enduro-trail
Nisraman - 21/07/2019 Nisramont Triatlon www.sportevents.eu/trinatura/nl/nisraman
Overslagse Pannenkoekenloop - 26/07/0219 Wachtebeke Stratenloop



-
A U G U S T U S - 2019


Triatlon De Bres - 3/08/2019 Rijkevorsel Triatlon debres.wixsite.com/triatlon
Halve Marathon Poppel - 9/08/2019 Poppel Natuurloop www.halvemarathonpoppel.be
Sterke Peer Triatlon - 10/08/2019 Wuustwezel Triatlon www.triathlonwuustwezel.be
Spartacus Water - 11/08/2019 Averbode Obstacle Run www.sport.be/spartacuswater/nl/
Triathlon Deinze - 24/08/2019 Deinze Triatlon www.sportevents.eu/triathlonseries/nl/deinze
Stratencross JH Hob Nob - Brasschaat - 24/08/2019 Brasschaat Stratenloop www.stratencross.be
Klein-Willebroek loopt - 25/08/2019 Klein-Willebroek Stratenloop kwloopt.be/activiteiten/klein-willebroek-loopt-2019/
Kermisjogging Morkhoven - 27/08/2019 Morkhoven Stratenloop www.kermisjogging.be
Kapittelloop - Braschaat - 30/08/2019 Brasschaat Stratenloop www.acbreak.be
Climbing for Life - 30/08/2019 Belfort - FR Trail Run www.sport.be/climbingforlife/vogezen/nl/parcours/running.html
Climbing for Life - 31/08/2019 Belfort - FR Trail Run www.sport.be/climbingforlife/vogezen/nl/parcours/running.html
Swimrun Belgium - 31/08/2019 Waimes Swim Run www.swimrunbelgium.be/
Kruibeekse Polderloop - 31/08/2019 Kruibeke Stratenloop www.kruibeeksepolderloop.be
Mannekepistrail - 31/08/2019 Geraardsbergen Trail Run mannekenpistrail.be/wpp/info/practische-info/
Pierneloop - 31/08/2019 Ravels Stratenloop www.pierenloop.be
Dwars door Turnhout - 31/08/2019 Turnhout Stratenloop www.sport.be/runningtour/nl/



-
S E P T E M B E R - 2019


The Color Run - 1/09/2019 Brussel Fun Run www.sport.be/thecolorrun/
Les Crêtes Dorées de Run'Essence - 1/09/2019 Amay Trail Run www.courslaprovince.be/cretesdorees/jogging/informations
Memorial Van Damme - 6/09/2019 Brussel Loopevent www.memorialvandamme.be
Waterloop - 6/09/2019 Aarschot Natuurloop
Ecotrail van Brussel - 7/09/2019 Brussel Trail Run ecotrailbrussels.com
Jungfrau Marathon - 7/09/2019 Interlaken - CH Trail Run www.jungfrau-marathon.ch
Trail des Trappistes Chimay - 8/09/2019 Chimay Trail Run
Coq Trail De Haan - 13/09/2019 De Haan Trail Run www.lopenvoorhetgoededoel.be
Familiefeest - Domein Hulgenrode - 14/09/2019 Wommelgem Clubactiviteit Meer info zie WAT
Trail Briqvilleclassic 15/09/2019 Steendorp Trail Run www.briqvilleclassic.be/
Trail de l'Abbaye d'Aulne - 15/09/2019


Spartacus Thor - 15/09/2019 Genk Obstacle Run www.sport.be/spartacusthor/nl
Dwars door Weelde - 20/09/2019 Weelde Stratenloop www.ravelsejoggingclub.be/ravelse-wedstrijden/
Den halven van Damme - 21/09/2019 Damme Triatlon www.denhalvenvandamme.be
Brussels Night Run - 21/09/2019 Brussel Nachtloop www.brusselsnightrun.be
Clash der titanen - 21/09/2019 Damme Triatlon www.denhalvenvandamme.be
Ironmab Italy - 21/09/2019 Emilia-Romagna - I Triatlon www.ironman.com
Leuven Nature Trail - 22/09/2019 Leuven Trail Run www.wearerunning.be
Trail des Hautes Fagnes - 28/09/2019 Xhoffraix Trail Run www.traildeshautesfagnes.be/nl/
Race for the cure - 29/09/2019 Antwerpen Stratenloop www.think-pink.be/nl/raceforthecure
Dwars door Mechelen - 29/09/2019 Mechelen Stratenloop www.sport.be/runningtour/nl/



-
O K T O B E R - 2019


Noordrun - 6/10/2019 Zandvliet Stratenloop www.noordrunners.be/noordrun
Amphiman De Schorre - 6/10/2019 Boom Swin Run amphiman.be/
Brussels Airport Marathon - 6/10/2019 Zaventem Stratenloop www.brusselsairportmarathon.be
Titan Run - 6/10/2019 Lille Obstacle Run titanrun.be
Nottebohm Run - 12/10/2019 Brecht Natuurloop www.nottebohmfitlab.be
Gilseindse Herfstjogging - 12/10/2019 Ravels Stratenloop www.ravelsejoggingclub.be/ravelse-wedstrijden/
Marathon Eindhoven - 13/10/2019 Eindhoven - NL Stratenloop www.marathoneindhoven.nl/home
Dwars door Hasselt - 13/10/2019 Hasselt Stratenloop www.sport.be/runningtour/nl/
20km de Paris - 13/10/2019 Parijs - F Stratenloop www.20kmparis.com/
Kermisloop Putte Grens - 14/10/2019 Putte Stratenloop www.kermisloop.be
Acerta Brussels Ekiden - 19/10/2019 Brussel Aflossingsmarathon www.wearerunning.be
Marathon Amsterdam - 20/10/2019 Amsterdam Stratenloop www.tcsamsterdammarathon.nl
Great Bruges Marathon - 20/10/2019 Brugge Stratenloop www.wearerunning.be
Marathon van Gent - 27/10/2019 Gent Stratenloop www.marathonvangent.com
Averbode Nature Trail - 27/10/2019 Averbode Trail Run www.wearerunning.be



-
N O V E M B E R - 2019


Havenland Nightrun - 2/11/2019 - Inschrijven via Total Beveren Nachtloop www.wearerunning.be
Havenland Run - 3/11/2019 - Inschrijven via Total Beveren Natuurloop www.wearerunning.be
Brugge Urban Trail - 10/11/2019 Brugge Urban Trail www.wearerunning.be
Bokrijkrun - 11/11/2019 Bokrijk Natuurloop www.bokrijkrun.be
De Brabantse Wal Trail - 16/11/2019 Ossendrecht - NL Natuurloop debrabantsewaltrail.nl
Marathon Kasterlee - 17/11/2019 Kasterlee Natuurloop www.marathonkasterlee.be
Spartacus Koppenberg - 17/11/2019 Oudenaarde Obstacle Run www.sport.be/spartacuskoppenberg/splash/



-
D E C E M B E R - 2019


Kerstloop Brugge - 6/12/2019 Brugge Stratenloop
Midwinternachtrun Gent - 7/12/2019 Gent Nachtloop www.wearerunning.be
Bello Gallico Trail - 13/12/2019 Oud-Heverlee Trail Run https://www.facebook.com/events/buurderij-oud-heverlee/bello-gallico-2019/338903986944036/
Mechelen Urban Trail - 14/12/2019 Mechelen Urban Trail www.wearerunning.be
Hel van Kasterlee - 22/12/2019 Kasterlee Duathlon www.winterduathlonkasterlee.be



-
2020


Off Road Duathlon Berendrecht - 1/03/2020 Berendrecht Duathlon www.lopersgroepputte.be
100km Run - Kom Op Tegen Kanker - 22/03/2020 Knokke Clubactiviteit www.100kmrun.be
Antwerp 10 Miles - 26/04/2020 Antwerpen Stratenloop www.sport.be/antwerp10miles/2020/nl
Arctic Marathon - 6/06/2020 Spitsbergen - NO Natuurloop spitsbergenmarathon.no
Bokrijkrun - 11/11/2020 Bokrijk Natuurloop www.bokrijkrun.be
Meer info:


Meer clubinfo > www.totalrunningclub.be - - www.totalrunningclub.be
Meer loopwedstrijden op > www.loopkalender.be - - www.loopkalender.be
Meer loopwedstrijden op > www.gorunning.be - - www.gorunning.be
Meer loopwedstrijden op > www.running.be - - www.running.be